Kan

Berberler ve Kuaförler Odasından Örnek Davranış

| 19 Ekim 2015

Berberler ve Kuaförler Odasından Örnek Davranış

Akhisar Berberler ve Kuaförler Odası ile Akhisar Mustafa Kirazoğlu Devlet Hastanesi arasında yatan hastaların saç ve sakal tıraşı gereksinimlerini karşılamak amacına yönelik bir protokol imzalandı.

Akhisar Akhisar Mustafa Kirazoğlu Devlet Hastanesi başhekimlik odasında imzalanan protokole ilişkin görüşlerini açıklayan Akhisar Mustafa Kirazoğlu Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Erol Karaca ” Akhisar Berberler ve Kuaförler Odasına sosyal sorumluluk projesi kapsamında böyle bir görevi severek üstlendikleri için hastalar ve hastanemiz adına teşekkürlerimizi sunuyoruz. Oda başkanımız Zekeriya Açıkgöz’ü de konuya göstermiş oldukları duyarlılıktan dolayı  kutluyorum ” dedi. Akhisar Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Zekeriya Açıkgöz’de  “Devlet Hastanemize bu konuda destek olmak bizleri de çok mutlu etti. Sosyal sorumluluk içeren böyle bir projede yer almak odamız içinde bir kıvanç kaynağı olmuştur” diyerek duygularını paylaştı.

Protokol kapsamında hastanede yatan hastaların saç ve sakal tıraşı gereksinimleri, oda başkanlığı marifetiyle sağlık kurallarına uygun olarak yerinde karşılanacak.   

Lütfen takip edin veya paylaşın:

İlgili Bölüm: Duyuru, Haberler