Kan

Dahiliye Uzmanı Ali Şafak Demirli Akhisar’da Yılın Doktoru Seçildi

| 31 Ağustos 2016

Akhisar Hastane Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından Akhisar’da yılın doktoru Dahiliye Uzmanı Ali Şafak Demirli seçildi.

Akhisar Mustafa Kirazoğlu Devlet Hastanesi Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği başkanı Hayırsever işadamı Hasan Kirazoğlu ve dernek yönetim kurulu üyeleri Ali Velestin, Şerafettin Alkın, Kenan Molla, Akhisar Mustafa Kirazoğlu Devlet Hastanesi Hastane Yöneticisi/ Başhekim Op. Dr. Erol Karaca’yı makamında ziyaret ettiler.

 Ziyaret kapsamında yeni bir uygulama başlatmak istediklerini ve dernek olarak her yıl bir hekimi Akhisar’da yılın hekimi olarak belirlemeye karar verdiklerini, bunu yönetim kurulu olarak halk ile konuşarak belli kriterlere göre yapacaklarını ve bunu gelenekselleştirmek istediklerini ilettiler. Başhekim Erol Karaca bunu memnuniyetle karşılayacaklarını belirtti.

Bu görüşmenin ardından 2016 yılında Akhisar’da yılın hekimi olarak İç Hastalıkları Uzmanı Dr Ali Şafak Demirli’yi yılın hekimi olarak belirlediklerini belirten yönetim kurulu üyeleri, Uzm Dr Ali Şafak Demirli’ye yılın hekimi plaketini takdim ettiler.

Plaket töreninde konuşan Başhekim Op Dr Erol Karaca, Uzm Dr Ali Şafak Demirli isminin isabetli bir seçim olduğunu, kendisinin çalışmalarının hastane yönetimi tarafından da takdir edildiğini, Uzm Dr Ali Şafak Demirli’nin aynı zamanda hastanenin hemodiyaliz ve kimyasal tedavi ünitelerinin de sorumluluğunu yürüttüğünü söyledi ve Uzm Dr Ali Şafak Demirli’yi tebrik etti.

Başhekim Op Dr Erol Karaca’dan sonra konuşan dernek başkanı Hasan Kirazoğlu; belirlenen yılın hekimine 2 kişilik 1 haftalık tatil hediye edeceğini ve bunu kendisinin karşılayacağını vaat etti. Amacımız hekimlerimizi halkla bütünleşerek daha iyi hizmet vermeleri için motive etmektir” dedi.

Daha sonra konuşan Akhisar Mustafa Kirazoğlu Devlet Hastanesi Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği başkanı Hasan Kirazoğlu, dernek olarak ek bina inşaatına da öncülük ettiklerini ve Akhisar’a 200 yataklı ek binanın kazandırılmasına vesile olduklarını belirtti. Hastaneye olan desteklerinin bundan sonra da süreceğini, daha önce olduğu gibi tıbbi cihaz eksiklerinin tamamlanması hususlarında çalışmayı sürdüreceklerini belirtti.

Ziyaret esnasında dernek yönetim kurulu tarafından Hastane Yöneticisi/Başhekim Op Dr Erol Karaca’ya ve baştabip yardımcısı Uzm Dr Ali Osman Çağlayan’a da yılın idarecisi plaketleri takdim edildi. Dernek yönetim kurulu başkanı Hasan Kirazoğlu tarafından başhekim Op. Dr. Erol Karaca’ya ve dernek yönetim kurulu üyeleri Gazeteci Kenan Molla ve işadamı Şerafettin Alkın tarafından baştabip yardımcısı Uzm Dr Ali Osman Çağlayan’a plaket verildi.

Lütfen takip edin veya paylaşın:

İlgili Bölüm: Duyuru, Haberler