Kan

Devlet hastanesi banka anlaşması yaptı

| 10 Şubat 2010
Garanti Bankası & Akhisar Devlet Hastanesi protokolü

Garanti Bankası & Akhisar Devlet Hastanesi protokolü

Akhisar Devlet Hastanesi personeli ile Garanti Bankası Akhisar şubesiyle gerçekleştirilen banka promosyonu karşılıklı atılan imzalarla sonuçlandı. Akhisar Devlet Hastanesi başhekimi Uzm. Dr. Cem Ün ile Garanti bankası Akhisar Şube Müdürü Muhterem Uçar, banka portföy yöneticisi Kemal Özbal katıldı.

Garanti bankası Akhisar Şubesi ile yapılan banka promosyonlarının personeline yüzde 90’nını dağıtılması, yüzde 10’u personelin iyileştirmesi amacıyla kullanılacağı söylendikten sonra Garanti Bankası ile antlaşma karşılıklı imzalarla atıldı.

Akhisar Devlet Hastanesi başhekimi Uzm. Dr. Cem Ün; “Garanti Bankasıyla gerçekleştirdiğimiz banka promosyonu, personel başı bin Türk Lirası ve bu baranı yaklaşım yüzde 90’sını personelimize dağıttık. Geri kalan yüzde 10’luk bölümü personelimizin iyileştirmesi amacıyla kullanılacağız” dedi.

Garanti bankası Akhisar Şube Müdürü Muhterem Uçar; Hastanemizde çok değerli çalışmalar yapılıyor. Biz sağlık çalışanları ve Eğitim çalışanlarını ön planda tutarak destek olduğunu söyledi.

Fotoğraf: (AHA)

Lütfen takip edin veya paylaşın:

İlgili Bölüm: Haberler