Kan

Fizik Tedavi Merkezi ve Diş Polikliniği Yeni Yerinde Hizmetinizde

| 25 Şubat 2012

Akhisar Devlet Hastanesi bünyesinde bulunan Fizik Tedavi Merkezi ve Diş Polikliniğinin, yeni yerinde hizmet vermeye başladığı, 22.02.2012 tarihinde başhekimimiz Op. Dr. Erol KARACA tarafından yapılan basın toplantısı ile halkımıza duyurulmuştur.
Akhisar halkımızın hak ettiği kaliteli sağlık hizmetine daha kolay ulaşabilmesi için çalışmalarının hızla devam etmekte olduğunu belirten başhekimimiz yaptığı açıklamada; iki ayrı binada bulunan Fizik Tedavi-Rehabilitasyon ünitelerinin birleştirilerek şehir merkezinde, hastalarımızın kolaylıkla ulaşabileceği bir merkezde hizmet vermeye başlandığını belirtti. Fizik Tedavi poliklinik hizmetimizin hem ana binada hem yeni açılan ünitemizde verilmekte olduğunu vurgulayan Dr. Karaca, ayrıca merkezimizde 1 adet diş polikliniğinin mesai saatlerinin içinde hizmet vermesinin yanı sıra akşam 17.00-18.00 saatleri arasında da hasta kabul edildiğini ve hizmetlerden ilave ücret ve katkı payı alınmadığını belirtti.

Hastalarımızın 182 numaralı telefondan ya da internetten, Merkezi Hastane Randevu Sisteminden (MHRS) randevu alarak gelmelerini öneren başhekimimiz Dr. Karaca, yapılan hizmetlerin Akhisar ve bölge halkına hayırlı olmasını diledi.

Not: Yeni merkezimizde fizik tedavi uzmanlarımız Dr. Meral AKSOY ile Dr. Eylem Akcan HANNAN dönüşümlü olarak poliklinik hizmeti sunacaktır.

Yeni hizmet yerimizde 1 Diş polikliniği, 1 Fizik Tedavi Polikliniği, 8 Fizik Tedavi Odası ve 1 Fizyoterapi Odası bulunmaktadır.

Lütfen takip edin veya paylaşın:

İlgili Bölüm: Duyuru, Haberler