Kan

Hasta Menuniyeti ve Ev Ziyaretlerimiz

| 19 Kasım 2013

Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu tarafından başlatılan proje kapsamında hastanelerde yatarak tedavi gören hastalara taburcu olduktan sonra evde ziyaret uygulaması Akhisar Devlet Hastanesi’nde hayata geçirildi.

Hasta memnuniyetini ölçmek ve hastaların varsa karşılaşmış oldukları sorunları öğrenip ilgili konularda gerekli düzenlemeleri yapmak amacıyla düzenli olarak yapılması planlanan ziyaretler için açıklamada bulunan Akhisar Devlet Hastanesi Yöneticisi Başhekim Op. Dr. Erol KARACA ‘hasta memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Hastanemize yatıp ta taburcu olan hastalarımızın evde ziyaretlerinde aldığımız geri bildirimler, bizim eksik ya da iyi yönlerimizi görme fırsatını veriyor. Bu doğrultuda daha iyi bir sağlık hizmeti sunmayı hedefliyoruz.’dedi.

Akhisar Devlet Hastanesi Yöneticisi Başhekim Op. Dr. Erol KARACA, İdari ve Mali İşler Müdürü Sultan TAŞKIRAN ve Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Sema MİMAR tarafından Levent DİNÇ, Gülay YİĞİTER, Havva BEKREM ve Süleyman ŞAFAK isimli hastalar evlerinde ziyaret edildi.
Akhisar Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı Dr. Ali Osman ÇAĞLAYAN, İdari ve Mali İşler Müdür Yardımcısı Özler TÜRKEL ve Sağlık Bakım Hizmetleri Yardımcısı Hatice EVCİ ise Abdullah KALKAN, Mehmet HANAYLI, Kerem DÜKKANCI ve Ayşe ÇİÇEK isimli hastaları evlerinde ziyaret ettiler.
Akhisar Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı Erdoğan ARSLAN, İdari ve Mali İşler Müdür Yardımcısı Ali GÜLLE ve Sağlık Bakım Hizmetleri Yardımcısı Fatma YÜRÜK tarafından da Mustafa Ege MORAL ve Yiğit Egemen ACUN isimli hastalar evlerinde ziyaret edildi.

Ziyarette hastaların taburcu olduktan sonraki sağlık durumu, tedavisini yatarak sürdürdüğü dönemdeki hastane ile ilgili görüş ve önerileri dinlendi. Hastalar evlerinde hastane yönetimi tarafından ziyaret edilmekten çok mutlu olduklarını ve hastanede tedavi oldukları sürece gösterilen ilgi ve alakadan çok memnun kaldıklarını ifade ettiler.

Lütfen takip edin veya paylaşın:

İlgili Bölüm: Duyuru, Haberler