Kan

Hastanemizde 5 Yeni Ameliyat Salonu

| 6 Mayıs 2016

Hastanemizin Tekel Arkası Hizmet Binasında yenileme çalışmaları tamamlandı ve hastaneye 5 (beş) yeni ameliyat salonu kazandırıldı.

Yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren Başhekim Op. Dr. Erol Karaca,  tekel arkası  olarak bilinen ek binada ortopedi, kulak burun boğaz, göz, üroloji ve plastik cerrahi branşlarının kullanımı için 5(beş) yeni ameliyat salonunun toplamda 1.300.000 TL.’yi bulan yatırımla hizmete açıldığı bilgisini verdi. Yine ilgili branşların yataklı servisleri ve hasta odaları düzenlenerek hastalarımızın daha rahat ve konforlu ortamda tedavi olmalarına katkı sağlamış olduk.

 Ayrıca çalışanlarımız için yemekhaneyi yeniledik ve eski durumuna göre daha hijyenik bir mekan oldu. Her geçen gün hizmet kapasitelerini arttırmayı hedeflediklerini ve yapılan iyileştirme çalışmalarıyla Akhisar halkına kaliteli sağlık hizmeti sunmaya devam edeceklerini ifade etti.

Manisa Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Uzm. Dr. Ayhan Korkmaz ise konuya ilişkin yaptığı açıklamada Akhisar Devlet Hastanesi’nin bölgesinde önemli ve hizmet kapasitesinin yüksek bir hastane olduğunu söyleyerek yapılan yenileme ve modernizasyon çalışmalarının halkımıza hayırlı olmasını diliyor ayrıca hastane yönetimine göstermiş oldukları emek için teşekkür ediyorum dedi.

Lütfen takip edin veya paylaşın:

İlgili Bölüm: Duyuru, Haberler