Kan

SAĞLIK BAKANLIĞINDAN BAYRAMDA ANLAMLI ZİYARET

| 6 Eylül 2017

Sağlık Bakanlığının “81 il 81 ziyaret” projesi kapsamında Kurban Bayramının ikinci günü Manisa ilinde ziyaretler gerçekleştiren Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu Tıbbi Cihaz Daire Başkanı Cengiz YİĞİT ve Manisa Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Tıbbi Hizmetler Başkanlığından Uzm. Dr. Fatma Neslim YAĞLI tarafından hastanemiz Akhisar Mustafa Kirazoğlu Devlet Hastanesi de ziyaret edilmiştir.

Hastane yöneticileri; Başhekim yardımcısı Uzm. Dr. Sinem ALBAYRAK, İdari Mali İşler Müdürü Sultan TAŞKIRAN ve Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Sema ARTAÇ tarafından karşılanan Cengiz YİĞİT hastanede tedavi gören hasta ve hasta yakınları ile nöbet tutan sağlık personellerini ziyaret ederek bayramlaştı, onlarla sohbet etti. Vatandaşların görüş ve önerilerini de dinleyen Cengiz YİĞİT, 10 günlük bayram tatili boyunca hastanemizin sunmuş olduğu nitelikli sağlık hizmetlerini yerinde değerlendirerek memnuniyetlerini dile getirdi.

Konuyla ilgili bilgisine başvurulan Hastane Yöneticisi Op. Dr. Erol KARACA, “Tatil sürecinde halkımıza kesintisiz hizmet edebilmek amaçlı 28-29 Ağustos tarihlerinde hemen hemen tüm branşlarda uzman polikliniği açılmış olup arife ve bayram günleri de Dahiliye ve Çocuk Hastalıkları poliklinikleri ile acil servisimize destek olunmuştur. Bayram tatili boyunca Diyaliz hizmetlerine kesintisiz devam edilmiş olup Evde Sağlık Hizmetleri 8 hastayı ziyaret etmiş, hastanemizde 19 hastanın doğumu yaptırılmış ve acil serviste de 85’i acemi kasap vakası olmak üzere günlük ortalama 750 hasta tedavi edilmiştir.” demiştir.

Lütfen takip edin veya paylaşın:

İlgili Bölüm: Duyuru, Haberler