Kan

Yeni Uzmanlarımız, 182 Randevu Hattı ve Mesai Dışı Hakkında Kısa Kısa

| 21 Kasım 2011

Geçtiğimiz hafta içinde hastane Başhekimi Dr. Erol Karaca tarafından yapılan basın açıklamasında;
2011 yılı içinde tayinlerin yapılması ardından boşalan kadroların yerlerine yeni uzmanlar hizmete başladığı ve 182 telefon ile randevu sistemi hakkında ayrıntılı bilgi veren Başhekim Dr. Erol Karaca makam odasında yeni göreve başlayan uzman doktorları da tanıttı.

Bunun yanı sıra mesai dışı olarak akşam ve cumartesi polikliniklerini başlattıldığı yinelendi. İnternet üzerinden randevu alınabilen bu uygulama, bölgede sadece Akhisar Devlet Hastanesinde verilen bir hizmet olduğu belirtildi.

Yeni Uzmanlarımız;
Ankara Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesinden Radyoloji Uzmanı Dr. Doğuş Coşkun ve İstanbul Cerrahpaşa Üniversitesi Hastanesinden Dr. Mustafa Kemal Demirel, Manisa Celal Bayar Üniversitesi Hastanesinden Göz Hastalıkları Uzmanı Dr. Bilge Öztürk Şahin, İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesinden Dahaliye Uzmanı Dr. Nurdan Erkman Sakallı ve İstanbul Haseki Hastanesinden Dr. Alphan Ecebay, İzmir Ege Üniversitesinden Anestezi Uzmanı Dr. Sevil Bümen ile Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi Hastanesinden Diş Hekimi Dr. Murat Bambu olduğu belirtildi.

Lütfen takip edin veya paylaşın:

İlgili Bölüm: Haberler